جراحی بینی کج

جراحی بینی کج

کج شدن نوک بینی بعد از عمل ، شاید این موضوع دغدغه خیلی از افرادی باشد که تصیمم  به جراحی بینی دارند.متاسفانه برخی از  افراد بدلیل انتخاب نا آگاه  جراح بینی،از نتیجه جراحی بینی خود راضی نیستند و   دفورمیته ها و یا کجی نوک بینی سبب  تصمیم به جراحی ترمیمی بینی می شود . دکتر محسن زارعی جراح بینی به افراد متقاضی عمل بینی توصیه می کنند  که  در انتخاب جراح بینی خود دقت داشته باشند تا بتوانند از نتایج جراحی  خود لذت ببرند .

جراحی بینی کج

جراحی بینی کج

روند جراحی بینی کج

در حقیقت جراحی بینی کج یکی از مشکل ترین نوع جراحی زیبایی بینی است  و لازم تا فرد تنها جراحی بینی خود را با کمک جراحان بینی ماهر و با تجربه انجام  دهند . یک جراح بینی   ماهر و با تجربه  آگاه است که  یک بینی کج  را  شناسایی و  جراحی کند . باید جراح بینی قبل از اقدام به جراحی و انتخاب روش جراحی با  فرد متقاتضی در طی جلسه ای مشاوره، در رابطه با  انتظارات فرد از جراحی بینی و علایق  او صحبت کند ،گفتگو  با فرد متقاضی جراحی بینی ،قبل از عمل بینی می تواند در رضایت مندی از جراحی بینی بسیار تاثیر گذار باشد .

بسته به نقطه کجی بینی  ، مشکل بودن روند جراحی بینی می تواند متفاوت باشد . دکتر محسن زارعی با بررسی و معاینه کامل بینی قبل از جراحی نقطه کجی بینی را شناسایی می کند و با توجه به علایق و خواسته های بینی بهترین روش جراحی بینی را انتخاب می کند.

نیاز به ترمیم بینی در بینی های کج

متاسفانه باید گفت تضمین اینکه بینی کج نیاز به ترمیم ندارد  ،ممکن نیست .  حتی اگر فرد در انتخاب جراح دقت کرده باشد  ممکن است کجی و انحراف بینی به حدی باشد  که تنها با یک مرتبه جراحی بینی  امکان اصلاح بینی وجود نداشته باشد . باید گفت هر چه تجربه جراح  بینی در  جراحی بیشتر باشد نیاز به جراحی ترمیم  بینی به مراتب کمتر می شود . از آنجایی که  دکتر زارعی  بهترین جراح بینی در تهران  هستند  تجربه کافی در زمینه جراحی بینی کج دارند  و  تقریبا 90 درصد افراد بعد از جراحی  نیاز به جراحی ترمیم بینی ندارند .

جراحی بینی در افراد با انحراف بینی شدید

در بین افراد  این باور می باشد  که افراد با انحراف شددی بینی حتی بعد از جراحی بینی انحراف بینی باز می گردد . باید گفت این باور کاملا غلط است . گاهی بنا بر تشخیص جراح بینی انحراف بینی آنچنان شدید است که توصیه می شود جراحی انحراف بینی و زیبایی بینی همراه با هم انجام شود ،با این تکنیک انحراف بینی بعد از جراحی  برگشت نخواهد داشت .

دکتر محسن زارعی جراح بینی و متخصص گوش ،حلق و بینی  می باشند و در زمینه انواع جراحی های بینی  از مهارت کافی بر خوردارند ،شما می توانید برای تماس و مشاوره با شمار های زیر تماس بگیرید .:02122888575-02122888576

فرق کجی بینی و انحراف بینی

می توان  گفت انحراف بینی در دسته جراحی های  درمانی محسوب می شود   و بیمه های درمانی مقداری از هزینه آن را تقبل می کنند . شما تصور کنید فردی ظاهر بینی کاملا صافی دارد ،اما در  روند تنفس مشکل دارد ،این  تنها به دلیل کج بودن تیغه بینی است  و سبب بسته  شدن حفره بینی می گردد ،در این موارد می توان گفت بینی فرد دچار انحراف است و لازم است جراحی بینی به منظور درمانی صورت گیرد ،در مقابل شما فردی را در نظر بگیرید که ظاهر بینی اش  کاملا کج است و تنفس فرد با مشکل روبه رو نیست در این موارد  می توان گفت حفره های بینی فرد سالم است و باید با کمک جراحی زیبایی بینی  اصلاح بینی انجام شود ،در طی جراحی زیبایی بینی این نوع بینی لازم است تا کل هرم بینی  اصلاح شود .

حالتی دیگر هم وجود دارد ،این طور  که هم ظاهر بینی فرد کج است و هم مشکل در روند تنفسی وجود دارد .در این موارد  قسمتی که سبب بسته شدن حفره بینی شده است باید تحت پوشش بیمه جراحی شود، اما متاسفانه بیمه  این  جراحی را قبول نمی کند و در رابطه با این تصمیم هنوز ابهاماتی وجود دارد .  چرا که معتقدند همراه با این جراحی ،عمل زیبایی بینی هم انجام می شود پس شامل بیمه نمی گردد .  بهتر است  قبل از اقدام به جراحی بینی با  جراح بینی در رابطه با تمام مسائل جراحی صحبت شود تا ابهامی در این رابطه وجود نداشته باشد .

بهترین جراح بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =